Wypożyczalnia zabawek online

Wypożyczalnia dzieci

Nasza oferta obejmuje różne plany abonamentowe na różnych poziomach cenowych, z którymi można zapozn...

dzieci

Biurka i inne meble dla dzieci

Biurka i inne meble dla dzieci

(...) Jak wyposażyć pokój dziecka? Odpowiedzi na to pytanie może być bardzo wiele, gdyż ile osób, tyle pomysłów. Każdy z nas ma przecież inny gust i co innego mu się podoba. Poza tym w sklepach możemy znaleźć całe mnóstwo różnego rodzaju artykułów wyposażenia wnętrz, że czasami przeglądane przez nas oferty mogą przyprawić o zawrót głowy, bo tyle różnych rzeczy mamy do wyboru. Jak wyposażyć pokój dziecka? Wszystko oczywiście zależy od tego, w jakim wieku jest dziecko. Rzecz jasna, że inne sprzęty kupimy dla dwulatka, a inne dla dziesięciolatka. Łóżko piętrowe dla (...)

Ciekawostki:

Niepubliczne przedszkole w Gdańsku

Niepubliczne przedszkole w Gdańsku

(...) Każdy rodzic chce, aby jego dziecko miało jak najlepszą opiekę, w czasie gdy on pracuje. Nie każdego stać na prywatną opiekunkę do dziecka. Z resztą w wypadku dzieci w wieku przedszkolnym takie rozwiązanie nie jest najlepsze. Dziecko w (...)

Ciekawostki:

Zabawy manualne od najmłodszych lat

Zabawy manualne od najmłodszych lat

(...) Malowanie kredkami, lepienie postaci z plasteliny, modeliny czy ciastoliny, malowanie obrazków farbkami, malowanie po twarzy, wycinanki, prace z bibuły - to nieśmiertelne narzędzia do zabawy, połączonej z edukacją, już od najmłodszych lat. Już roczne dziecko potrafi trzymać kredkę i to dobry czas, żeby zapoznawać maluchy z tego typu zabawami. Czasami lepiej zrezygnować z przesiadywania przed ekranem telewizora na rzecz wspólnego kolorowania czy lepienia z plasteliny. A artykułów też mamy całe mnóstwo. (...)

Ciekawostki:

Zegarek - gadżet dla każdego

Zegarek - gadżet dla każdego

(...) Jaki zegarek wielofunkcyjny warto kupić? Na pewno taki, który wyróżnia się dużą trwałością i odpornością na działanie czynników zewnętrznych. A charakteryzujące go dodatkowe funkcje możesz dopasować do (...)

Ciekawostki:

Mapy dla najmłodszych

Mapy dla najmłodszych

(...) Mówi się, że dzieci chłoną informacje oraz wiedzę jak gąbka. I chyba jest coś w tym powiedzeniu, bo faktycznie mając te kilka lub kilkanaście lat, dzieci są bardzo ciekawe i złaknione zaspokajania ich potrzeb poznawczych. Z tego powodu warto rozważyć obdarowanie dziecka (...)

Ciekawostki:

Które zajęcia wybrać dla dziecka? Dylematy...

Które zajęcia wybrać dla dziecka? Dylematy...

(...) Współczesny świat już przed dziećmi stawia coraz to większe wyzwania. Wszechstronny rozwój fizyczny, intelektualny czy artystyczny, do tego znajomość kilku języków obcych nie są już niczym dziwnym. Wskazać jednak należy, że wraz z tymi wymaganiami równocześnie rozwija się doskonale baza dydaktyczno- naukowa, zaplecze pod wszechstronny rozwój dzieci, umożliwiająca ten rozwój.Co będzie odpowiednie dla mojego dziecka?To pytanie nieobce rodzicom. Już uczęszczający do żłobka czy przedszkola osesek ma możliwość korzystania z "zajęć dodatkowych"... rytmika, ceramika, angielski, śpiew, gra na instrumentach pływanie, tenis...Wraz z wiekiem (...)

Ciekawostki:

Gdzie warto się wybrać na weekend z dzieckiem?

Gdzie warto się wybrać na weekend z dzieckiem?

(...) Weekendy często są czasem wyjazdów. Szczególnie nabiera to znaczenia w kontekście zbliżającego się długiego weekendu majowego. Może się jednak wydawać, że mając pod opieką dziecko lub dzieci, ciężej będzie zorganizować wyjazd. Na szczęście nie jest to prawdą. W dzieckiem można się bowiem wybrać w mnóstwo ciekawych miejsc, nawet gdy jest ono w bardzo młodym wieku.Ciekawym pomysłem może być wyjazd na morze, choć ze względu na długi dojazd dotyczy to raczej tylko mieszkańców niektórych regionów Polski. Na plaży można spędzić wiele miłych (...)

Ciekawostki:

Modna w ciąży? To możliwe

Modna w ciąży? To możliwe

(...) ciążowymi brzuszkami, ciążami chwalą się celebrytki, aktorki i piosenkarki - nawet na wybiegach, prezentując nowe kolekcje odzieży ciążowej, chodzą ciężarne modelki. Na pytanie "jak ubierać się w ciąży?" Już nikt z westchnieniem nie odpowie "byle jak". Era bylejakości skończyła się i oby skończyła się na dobre. Teraz modne ubrania ciążowe można dostać bez większych problemów w każdym sklepie, którego celem są właśnie ciężarne i młode (...)

Ciekawostki:

Czym ma się zająć twoje dziecko?

Czym ma się zająć twoje dziecko?

(...) Mówi się, że dzieci są jak żywe srebro. Kipiące energią, ruchliwe, ciekawskie, wszędzie ich pełno. Jednak nie każdy rodzic może podążać krok w krok za swoim dzieckiem, bo na przykład pracuje i ma mnóstwo innych spraw. Dobrym wyjściem jest zapewnienie dziecku zajęcia dzięki któremu nie tylko wypełni się jego wolny czas ale pozwoli mu się także na zrozumienie świata w którym żyje a także na poznanie nowych przyjaciół.Zajęcia dla dzieci wiążą się z (...)

Ciekawostki:

Zalety i wady łóżek piętrowych dla dzieci

Zalety i wady łóżek piętrowych dla dzieci

(...) Łóżko piętrowe w pokoju dziecięcym ma zarówno wady jak i zalety, o czym przekonał się z pewnością każdy ich użytkownik. Nie tracą jednak na popularności, gdyż przy zachowaniu pewnych środków bezpieczeństwa są dobrym rozwiązaniem.Łóżka piętrowe dla dzieci sprawdzają się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z niewielkim mieszkaniem, a jest więcej niż jedno dziecko. Często pokój również jest zbyt mały by wstawić do niego osobne łóżka. Nawet jeśli by się tam zmieściły to przecież zawsze warto szukać (...)

Ciekawostki: