Wypożyczalnia zabawek online

Wypożyczalnia

Niegdyś kobiety, które były w ciąży nie miały zbyt dużego pola do popisu w dziedzinie mody. Kiedyś przecież brakowało wszystkiego, kobiety dokonywały....

dzieci, zabawa, ciąża

Modna w ciąży? To możliwe

2015-05-01 | Maja Kozakiewicz

Niegdyś kobiety, które były w ciąży nie miały zbyt dużego pola do popisu w dziedzinie mody. Kiedyś przecież brakowało wszystkiego, kobiety dokonywały prawdziwych cudów, by ubrać się w ogóle, zwłaszcza w takim stanie jak ciąża. Trudno było wybrzydzać w czasach, gdy trzeba było brać to, co dają. Na szczęście te czasy minęły i to minęły bezpowrotnie. Obecnie moda ciążowa ma się naprawdę świetnie. Kobiety pozują do zdjęć ze swoimi ciążowymi brzuszkami, ciążami chwalą się celebrytki, aktorki i piosenkarki - nawet na wybiegach, prezentując nowe kolekcje odzieży ciążowej, chodzą ciężarne modelki.

Na pytanie "jak ubierać się w ciąży?" Już nikt z westchnieniem nie odpowie "byle jak". Era bylejakości skończyła się i oby skończyła się na dobre. Teraz modne ubrania ciążowe można dostać bez większych problemów w każdym sklepie, którego celem są właśnie ciężarne i młode mamy. Biustonosz do karmienia nie musi być już bezkształtnym czymś, co zniekształcało biust, było niewygodne i bardzo brzydkie. Dzisiejsze biustonosze tego typu są prawdziwym wybawieniem zarówno dla kobiecych piersi, jak i kręgosłupa. Poza tym, że spełniają swoją powinność jak zwykłe biustonosze, te konkretne również są dla młodych mam i ich pragnących pożywienia dzieci czystą wygodą. Koniec ze ściąganiem i szarpaniem się. Bo życie trzeba sobie ułatwiać.

tagi: