Wypożyczalnia zabawek online

Wypożyczalnia

Każdy rodzic chce, aby jego dziecko miało jak najlepszą opiekę, w czasie gdy on pracuje. Nie każdego stać na prywatną opiekunkę do dziecka. Z resztą w....

przedszkole, Gdańsk, niepubliczne, nauka, edukacja, szkoła, dzieci

Niepubliczne przedszkole w Gdańsku

2017-08-19 | Olga Czyż

Każdy rodzic chce, aby jego dziecko miało jak najlepszą opiekę, w czasie gdy on pracuje. Nie każdego stać na prywatną opiekunkę do dziecka. Z resztą w wypadku dzieci w wieku przedszkolnym takie rozwiązanie nie jest najlepsze. Dziecko w tym wieku potrzebuje bowiem kontaktu z rówieśnikami, uspołecznia się, uczy kontaktów interpersonalnych. Jednak w wielu rejonach Polski, w tym także w Trójmieście, nadal brakuje miejsc w przedszkolach. Dlatego coraz większą popularnością cieszą się niepubliczne przedszkola w Gdańsku. 

Oferują one maluchom doskonałe warunki. Opiekę nad dziećmi sprawuje wykwalifikowana kadra, składająca się z osób, dla których praca z małymi dziećmi to nie tylko zawód, ale także pasja. Każde przedszkole niepubliczne w Gdańsku zatrudnia osoby kreatywne, cierpliwe, serdeczne wobec dzieci, znające ich potrzeby i wychodzące na przeciw oczekiwaniom maluchów i ich rodziców. Rekrutacja do przedszkola jest także o wiele łatwiejsza niż w wypadku przedszkoli publicznych - nie ma rejonizacji, czy kryterium dochodów na członka rodziny. Warunki lokalowe także są bardzo dobre-duże, przestronne sale, zabawki z atestami bezpieczeństwa, wiele pomocy edukacyjnych, ładne mebelki dla dzieci. 

Oczywiście na maluchów czeka także wspaniale urządzony plac zabaw, gdzie dzieci będą mogły nie tylko bawić się, ale także rozwijać różnego rodzaju sprawności fizyczne. Rodzice mogą także zapisać swoje maluchy na zajęcia dodatkowe, które odbywają się w przedszkolu-naukę języków obcych, zajęcia logopedyczne, rytmikę, religię, tańce, zajęcia artystyczne. W niepublicznym przedszkolu w Gdańsku każde dziecko traktowane jest indywidualnie i przyjaźnie.

tagi: