Wypożyczalnia zabawek online

Wypożyczalnia zabawa

Nasza oferta obejmuje różne plany abonamentowe na różnych poziomach cenowych, z którymi można zapozn...

zabawa

Biurka i inne meble dla dzieci

Biurka i inne meble dla dzieci

(...) dziecka to dobre rozwiązanie do pokoju, w którym mieszkają starsze dzieci i jednocześnie nie ma miejsca na postawienie klasycznych łóżek. Nawiasem mówiąc, nasi milusińscy lubią ten rodzaj łóżek, bo to zawsze jakaś odmiana. Poza tym zawsze można podroczyć się z rodzeństwem, kto będzie spał na górze, a kto na dole. Biurka i inne meble dla dzieci to artykuły, które można kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i tych, które funkcjonują w sieci. Nie ma więc żadnych problemów ze znalezieniem artykułów, których akurat poszukujemy. Najlepiej meble kupować w sklepach (...)

Ciekawostki:

Zabawy manualne od najmłodszych lat

Zabawy manualne od najmłodszych lat

(...) Specjalistyczny sklep oferujący zestawy plastyczne dla dzieci lub typowy sklep z artykułami dla dzieci - i w jednym i w drugim znajdziemy bardzo szeroki wybór artykułów plastycznych dla najmłodszych i starszych dzieci. Warto zacząć od kredek - pastele, ołówkowe, marker, pisak, promarker, flamaster i tak możemy skończyć na kredzie i malowaniu obrazków na chodnikach lub przed blokiem. Dobrze, że również szkoła, a najpierw żłobki i przedszkola, rozbudzają w dzieciach tego typu umiejętności, które później można (...)

Ciekawostki:

Zegarek - gadżet dla każdego

Zegarek - gadżet dla każdego

(...) funkcją wysokościomierza, termometru i barometru. Oferta zegarków na rynku to także coś z zupełnie innego gatunku- elektronicznych budzików dla dzieci. Kolorowe, bogate w formie, odwzorowujące ulubione postaci z bajek- (...)

Ciekawostki:

Mapy dla najmłodszych

Mapy dla najmłodszych

(...) kilka najistotniejszych faktów. ZABAWA DLA CAŁEJ RODZINY Mapy dla dzieci łączą w sobie przyjemne z pożytecznym. Niejednokrotnie są źródłem nowych informacji nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców. Ponadto, najnowsze mapy interaktywne dla dzieci posiadają (...)

Ciekawostki:

Które zajęcia wybrać dla dziecka? Dylematy...

Które zajęcia wybrać dla dziecka? Dylematy...

(...) dziecka możliwości wzrastają. Jak widać, nietrudno zgubić się w gąszczu ofert. Ale, aby wybrać najbardziej odpowiednie zajęcia dla Twojego dziecka należy przede wszystkim zobaczyć, co tak naprawdę interesuje naszą pociechę. I z uwagi na fakt, że zajęcia w żłobku czy przedszkolu organizowane są w godzinach pobytu dziecka w placówce, warto wykorzystać je do poznania zainteresowań pociechy. Warto również porozmawiać z dzieckiem (starszym) przed podjęciem decyzji, dać możliwość wyboru. Mamy wówczas pewność, że zajęcia będą sprawiały frajdę i przyniosą więcej pożytku niż szkody.Gdzie na zajęcia?Miejsc, które oferują zajęcia (...)

Ciekawostki:

Gdzie warto się wybrać na weekend z dzieckiem?

Gdzie warto się wybrać na weekend z dzieckiem?

(...) Weekendy często są czasem wyjazdów. Szczególnie nabiera to znaczenia w kontekście zbliżającego się długiego weekendu majowego. Może się jednak wydawać, że mając pod opieką dziecko lub dzieci, ciężej będzie zorganizować wyjazd. Na szczęście nie jest to prawdą. W dzieckiem można się bowiem wybrać w mnóstwo ciekawych miejsc, nawet gdy jest ono w bardzo młodym wieku.Ciekawym pomysłem może być wyjazd na morze, choć ze względu na długi dojazd dotyczy to raczej tylko mieszkańców niektórych regionów Polski. Na plaży można spędzić wiele miłych (...)

Ciekawostki:

Modna w ciąży? To możliwe

Modna w ciąży? To możliwe

(...) Niegdyś kobiety, które były w ciąży nie miały zbyt dużego pola do popisu w dziedzinie mody. Kiedyś przecież brakowało wszystkiego, kobiety dokonywały prawdziwych cudów, by ubrać się w ogóle, zwłaszcza w takim stanie jak ciąża. Trudno było wybrzydzać w czasach, gdy trzeba było brać to, co dają. Na szczęście te czasy minęły i to minęły bezpowrotnie. Obecnie moda ciążowa ma się naprawdę świetnie. Kobiety pozują do zdjęć ze swoimi (...)

Ciekawostki:

Czym ma się zająć twoje dziecko?

Czym ma się zająć twoje dziecko?

(...) rozwijaniem pasji, nauką nowych umiejętności czy poznawaniem nowych miejsc. W zależności od charakteru i zainteresowań dziecka mogą być one związane ze sportem, sztuką czy nauką.Dzieci posiadające niespożytą energię, które nie mogą usiedzieć w miejscu, doskonale odnajdą się na zajęciach sportowych takich jak na przykład kursy sztuk walki, jazda konna, pływanie czy piłka nożna czyli sporty wymagające dużego wkładu energii.Dla dzieci wrażliwych i z dużą (...)

Ciekawostki:

Zalety i wady łóżek piętrowych dla dzieci

Zalety i wady łóżek piętrowych dla dzieci

(...) oszczędności. To właśnie gwarantują łóżka piętrowe.Tego typu posłania mogą również pełnić rolę mebla, często są w nie wbudowane półki i szuflady, gdzie postawić można lampkę nocną, położyć książkę lub kubek wody. Dzieci mogą w szufladach urządzić miejsce na swoje prywatne skarby.Niektóre łóżka posiadają specjalne zasłonki, dzięki czemu dzieci, szczególnie dorastające będą mogły poczuć odrobinę prywatności, co jest ważne, gdy mieszka się w jednym pokoju z młodszym rodzeństwem.Oczywiście łóżka (...)

Ciekawostki: