Wypożyczalnia zabawek online

Wypożyczalnia zabawki

Nasza oferta obejmuje różne plany abonamentowe na różnych poziomach cenowych, z którymi można zapozn...

zabawki

Biurka i inne meble dla dzieci

Biurka i inne meble dla dzieci

(...) Jak wyposażyć pokój dziecka? Odpowiedzi na to pytanie może być bardzo wiele, gdyż ile osób, tyle pomysłów. Każdy z nas ma przecież inny gust i co innego mu się podoba. Poza tym w sklepach możemy znaleźć całe mnóstwo różnego rodzaju artykułów wyposażenia wnętrz, że czasami przeglądane przez nas oferty mogą przyprawić o zawrót głowy, bo tyle różnych rzeczy mamy do wyboru. Jak wyposażyć pokój dziecka? Wszystko oczywiście zależy od tego, w jakim wieku jest dziecko. Rzecz jasna, że inne sprzęty kupimy dla dwulatka, a inne dla dziesięciolatka. Łóżko piętrowe dla (...)

Ciekawostki:

Zabawy manualne od najmłodszych lat

Zabawy manualne od najmłodszych lat

(...) Malowanie kredkami, lepienie postaci z plasteliny, modeliny czy ciastoliny, malowanie obrazków farbkami, malowanie po twarzy, wycinanki, prace z bibuły - to nieśmiertelne narzędzia do zabawy, połączonej z edukacją, już od najmłodszych lat. Już roczne dziecko potrafi trzymać kredkę i to dobry czas, żeby zapoznawać maluchy z tego typu zabawami. Czasami lepiej zrezygnować z przesiadywania przed ekranem telewizora na rzecz wspólnego kolorowania czy lepienia z plasteliny. A artykułów też mamy całe mnóstwo. (...)

Ciekawostki:

Zegarek - gadżet dla każdego

Zegarek - gadżet dla każdego

(...) przy takim budziku poranne wstawanie będzie przyjemnością nawet dla największego śpiocha. Łatwe w obsłudze i pełniące funkcję edukacyjną (dzięki dużym cyferkom dziecko szybko nauczy się odczytywania godziny)- (...)

Ciekawostki:

Mapy dla najmłodszych

Mapy dla najmłodszych

(...) Mówi się, że dzieci chłoną informacje oraz wiedzę jak gąbka. I chyba jest coś w tym powiedzeniu, bo faktycznie mając te kilka lub kilkanaście lat, dzieci są bardzo ciekawe i złaknione zaspokajania ich potrzeb poznawczych. Z tego powodu warto rozważyć obdarowanie dziecka (...)

Ciekawostki:

Które zajęcia wybrać dla dziecka? Dylematy...

Które zajęcia wybrać dla dziecka? Dylematy...

(...) Współczesny świat już przed dziećmi stawia coraz to większe wyzwania. Wszechstronny rozwój fizyczny, intelektualny czy artystyczny, do tego znajomość kilku języków obcych nie są już niczym dziwnym. Wskazać jednak należy, że wraz z tymi wymaganiami równocześnie rozwija się doskonale baza dydaktyczno- naukowa, zaplecze pod wszechstronny rozwój dzieci, umożliwiająca ten rozwój.Co będzie odpowiednie dla mojego dziecka?To pytanie nieobce rodzicom. Już uczęszczający do żłobka czy przedszkola osesek ma możliwość korzystania z "zajęć dodatkowych"... rytmika, ceramika, angielski, śpiew, gra na instrumentach pływanie, tenis...Wraz z wiekiem (...)

Ciekawostki:

Czym ma się zająć twoje dziecko?

Czym ma się zająć twoje dziecko?

(...) Mówi się, że dzieci są jak żywe srebro. Kipiące energią, ruchliwe, ciekawskie, wszędzie ich pełno. Jednak nie każdy rodzic może podążać krok w krok za swoim dzieckiem, bo na przykład pracuje i ma mnóstwo innych spraw. Dobrym wyjściem jest zapewnienie dziecku zajęcia dzięki któremu nie tylko wypełni się jego wolny czas ale pozwoli mu się także na zrozumienie świata w którym żyje a także na poznanie nowych przyjaciół.Zajęcia dla dzieci wiążą się z (...)

Ciekawostki:

Zalety i wady łóżek piętrowych dla dzieci

Zalety i wady łóżek piętrowych dla dzieci

(...) Łóżko piętrowe w pokoju dziecięcym ma zarówno wady jak i zalety, o czym przekonał się z pewnością każdy ich użytkownik. Nie tracą jednak na popularności, gdyż przy zachowaniu pewnych środków bezpieczeństwa są dobrym rozwiązaniem.Łóżka piętrowe dla dzieci sprawdzają się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z niewielkim mieszkaniem, a jest więcej niż jedno dziecko. Często pokój również jest zbyt mały by wstawić do niego osobne łóżka. Nawet jeśli by się tam zmieściły to przecież zawsze warto szukać (...)

Ciekawostki: